Yrkes-NM
Logget inn som:
Logg ut

Her kommer resultatene fra første uttak!

Det var 129 som deltok i 1. uttak i elektrikerfaget og en deltaker i telekommunikasjonsmontørfaget
Maksimal poengscore i elektrikerfaget var 52 poeng.

Andre uttak i elektrikerfaget gjennomføres 12.10.2020 kl. 10.00.
Merk at 2. uttak og kvalifisering til NM finalen er utsatt.

Elektriker:

Følgende går videre til andre uttak.
PlassFornavnEtternavnPostnrBedriftScore
1Bjørn Ivar HillestadDørdal1430 ÅsInstallatøren OSLO47
2AgnarGrøtting7019 TrondheimGK Elektro44
3JonasHåland1400 SkiInstallatoren Oslo AS41
4Ole MartinBlindheim6230 SykkylvenEL 24 Ensiko AS40
5Fredrik Vehus Skjerve7657 VerdalNTE Elektro 40
6KnutKambestad5174 Mathopen Bravida Bergen39
7Simen KongtorpTrobe1406 SkiBravida 38
8Anders BrungotSandvik6260 SkodjeVard Electro38
9SondreFagervold7092 TillerBravida37
10SimenAamodt4642 SøgneOneCo Sør AS36
11PederStorlimo7298 BudalenMidt Elektro36
12AnetteWaagsbø6017 ÅlesundEL 2435
13HenrikHaaverstein4032 STAVANGERKreatel AS34
14SofieVabo4641 SøgneSør Innstallasjon AS34
15AndreasBratland5305 FLORVÅGBI Elektro AS34
16SigurdStenehjem6868 GaupneLuster Energiverk34
17BenjaminRekdal6200 STRANDAEL-2433
18KnutNilsen5310 HauglandshellaInstallatør Håkon Olsen AS32
19EvenFarkvam6386 MåndalenA. Skare AS32
20ØyvindSolevågseide6386 MåndalenSkare As32
21Stian NicolayLarsen7517 StjørdalVintervoll AS avd. Stjørdal32
22RubenÅsheim5265 Ytre ArnaBravida31
23Tor-Inge Ulstein6065 UlsteinvikTussa Installasjon avd. Ulsteinvik30
24SanderDrege6200 StrandaEl-2430
25Ola MartinVollan7036 TrondheimVintervoll AS30
26JørgenNøkleby3535 KrøderenKrøderen Elektro29
27Linn KiaraFauske5238 RådalFrøland og Noss Elektro29
28Lars ErikGjersdal6104 VoldaTussa Installasjon AS29
29Markus MyrvågRoland6387 VågstrandaBrastad Elektro AS29
30GauteEllingsæter6393 TomrefjorddVik Elektro29
31IsakSættem6600 SunndalsøraHydro29
32PerJohansson6683 VåglandOKEA AS29

De som ikke står på listen går dessverre ikke videre til 2. uttak.

Takk for innsatsen!

Vinnere av gavekort fra komplett.no
Følgende fire vinnere er trukket ut og får et gavekort fra Komlett.no med en verdi av kr. 1000,-

Kim René Hareide 6060 Hareid HG Teknikk
Bendik Myren 7048 Trondheim    Carleif Elektro
Linn Kiara Fauske 5238 Rådal Frøland og Noss Elektro
Henrik Haaverstein    4032 STAVANGER Kreatel AS


Deltaker i telekommunikasjonsmontørfaget:
Aksel Røise 1481 Hagan EDA elektro data

Det gjennomføres ikke andre uttaksrunde i telekomfaget.